Sağlık Müdüründen personellere ziyaret

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, yılbaşı gecesi sağlık kuruluşlarını ziyaret ederek yeni yıla görevi başında giren personellerle bir araya geldi.

Sağlık Müdüründen personellere ziyaret
1.01.2020 - 14:02

Sağlık Müdürü Yılmaz, yılbaşı gecesi ilk olarak 112 Acil Çağrı Merkezini ziyaret ederek yeni yıla görevi başında girecek olan personelleri ziyaret ederek yeni yıllarını kutladı.

Dr. Yılmaz ayrıca ilimizde bulunan 17 istasyona telsizden anons yaparak personellerin yeni yıllarını kutladı, özverili ve gayretli çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Akabinde 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri İstasyonunu ziyaret ederek, personellerin yeni yıllarını kutlayan Yılmaz, görevlerinde başarılar diledi.

Dr. Yılmaz, daha sonra Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Acil Servisini ziyaret ederek, yeni yıla görevi başında giren personellere çiçek takdim etti ve yeni yıllarını kutladı.

Atatürk Devlet Hastanesi yataklı servislerde tedavi gören hasta ve hasta yakınlarını da ziyaret eden Yılmaz, hastalara geçmiş olsun dileklerinde bulundu.

Yılbaşında gecesinde sağlık kuruluşlarına yapılan ziyaretlere; Sağlık Hizmetleri Başkanı ve Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Vekili Op. Dr. Mevlüt Yıldız, Düzce Atatürk Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Hamid Özmen, Hastane Başhekim Yardımcıları, Hastane Müdürleri ve Sağlık Bakım Hizmetleri Müdürü ile İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Ahmet Kömürcü de eşlik etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız