ALS hastasına umut oldu

Düzce’nin Büyükaçma köyünde yaşayan ve maddi zorluk yaşayan Aluç ailesi Düzce Belediyesi’nden uzanan yardım eli ile büyük mutluluk yaşadı.

ALS hastasına umut oldu
10.01.2020 - 15:16

Düzce Belediyesi hasta ve ihtiyaç sahiplerinin taleplerini karşılamaya devam ediyor. 65. Hükümet Bilim, Sanayi Teknoloji Bakanı ve Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’nün talimatıyla Büyükaçma köyünde yaşayan ALS hastası Osman Aluç’u ziyaret eden AK Partili Belediye Meclis Üyesi Nurullah Yıldız ailenin ihtiyaçları hakkında bilgi aldı. Daha sonra Aluç ailesinin ihtiyaçları ve ALS hastası Osman Aluç’un akülü tekerlekli sandalye talebini karşılamak üzere çalışan Yıldız, aileyi ziyaret ederek taleplerini kendi elleriyle verdi. Başkan Özlü’nün kendilerine selam ilettiğini belirten Yıldız “değerli Aluç ailesini bir nebze olsun mutlu ettiysek ne mutlu bize. Bizim bu çalışmamız şahsi değil, tüm Düzcelilerin eli ile yapılmış bir girişimdir. Kardeşimiz bu akülü sandalye sayesinde çocuğuyla ailesi ile daha çok vakit geçirebilecek, oğlunu dışarı çıkarabilecek. Kendisine bize bu fırsatı verdiği, kendisine yardım etmemize izin verdiği için teşekkür ederiz, başkanımız, kendim ve tüm Düzceliler adına teşekkür ederiz” dedi.

Aile üyelerinin Düzce Belediyesi tarafından ulaştırılan araç gereçler karşısında duydukları mutluluk yüzlerinden okunurken Osman Aluç da Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü’ye teşekkürlerini iletti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 26.01.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar