Yedigöller yolu genişletiliyor

Düzcenin Yığılca ilçesinde Yedigöller Milli Parkı yolu için yol genişletme çalışmaları yapılıyor.

Yedigöller yolu genişletiliyor
20.01.2020 - 15:08

Daha önce bir kısmı genişletilerek asfaltlanan yolun kalan kısımları için genişletme çalışmaları yeniden başladı. İlçe Özel İdare ekiplerinin başlattığı çalışma ile Yedigöller yolunun kısa bir zamanda tamamlanacağı öğrenildi.

Yığılca İl Genel Meclisi üyeleri Hüseyin Yılgın ve Ramazan Muhterem Baltacı da çalışmaları yerinde inceledi.

İl Genel Meclisi üyesi Ramazan Muhterem Baltacı, konuyla ilgili yaptığı açıklamada, "İlçe özel idare ekiplerimiz tarafından yolda çalışma başlattık. Bilindiği gibi özellikle İstanbul  tarafından gelen ziyaretçilerimiz bu yolu kullanıyorlar. Ulaşım açısından bu yol Yedigöller'e daha kısa mesafede. Ziyaretçilerimizin daha rahat ulaşım sağlaması açısından bu yolda genişletme çalışmalarına başladık. Çalışmaların tamamlanmasının ardından yolda asfalt çalışması yapacağız. Yapılan çalışmalarda desteğini esirgemeyen Düzce Valimiz Sayın Zülkif Dağlı'ya teşekkür ederiz." dedi.

Öte yandan İl Özel İdaresi tarafından Yedigöller yolu ile ilgili olarak 16 milyon liralık bir projenin Kültür ve Turizm Bakanlığı'na sunulduğu ifade edildi. 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız