YHT raporu Akşener’e sunuldu

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Bolu ve Sakarya İyi Parti İl Başkanlarıyla birlikte Yüksek Hızlı Tren ile ilgili hazırladığı raporu İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sundu.

YHT raporu Akşener’e sunuldu
24.01.2020 - 11:35

Düzce’nin önemli gündemlerinden biri olan ve kamuoyunda büyük yankı uyandıran Yüksek hızlı trenin Düzce’den geçmesiyle ilgili hazırladığı raporu, Bolu ve Sakarya İyi Parti İl Başkanları ile birlikte İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e sunan Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, “Yüksek Hızlı trenin illerimizden geçmesini isteyen Düzce Boyu ve Sakarya il başkanlarımızla birlikte hazırladığımız raporu Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener hanımefendiye sunduk ve konunun bu üç il için önemini anlattık.  Genel başkanımız Yüksek hızlı tren konusunu genel merkez bazında ve meclis grubu olarak gerekli çalışmaların yapılıp, konunun gerek ülke gündemine gerekse de meclis çalışmalarında yeterli derecede önemsenmesini sağlayacaklarını belirtti” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 30.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız