Düzce Belediyesi ikinci tırı gönderdi

Elazığın Sivrice ilçesinde meydana gelen depremin ardından yardım kampanyası başlatan Düzce Belediyesi, ikinci yardım tırını bölgeye gönderdi.

Düzce Belediyesi ikinci tırı gönderdi
28.01.2020 - 11:46

Düzce Belediye Başkanı Faruk Özlü, yaptığı açıklama, Düzce'nin depremi çok iyi bilen illerin başında geldiğini söyledi.

Bölgenin 1999 yılında deprem yaşadığını anımsatan Özlü, "Depremin acılarını çok iyi biliyoruz. Elazığ ve Malatya'daki kardeşlerimizin acılarını paylaşıyoruz. Bu ikinci tırımız. Dün akşam Pütürge Belediye Başkanımız aradı. İlk giden tır için teşekkür etti. Şimdi ikinci tırımızı gönderiyoruz." diye konuştu.

Belediye olarak depreme dayanıklı olmayan bütün binaları gecikmeden yıkacaklarının bilgisini veren Özlü, ihtiyaca göre Malatya ve Elazığ'a yardımlarının devam edeceğini sözlerine ekledi.

nin şikayeti dinlenilmiş, şikayetçi olunan doktorların kimlikleri tespit edilmiş, kamera kayıtları muhafaza altına alınmış ve tıbbi belgeler temin edilmiştir. Otopsi sonucuna göre olay tüm yönleriyle araştırılacak olup soruşturma titizlikle sürdürülmektedir” ifadelerine yer verildi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız