Çalışmalar aralıksız devam ediyor

Akçakocada öncesi yollarda bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarının yanı sıra Park ve Bahçelerdeki bakım çalışmaları devam ediyor.

Çalışmalar aralıksız devam ediyor
5.02.2020 - 13:27

Akçakoca Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından  ilçe genelinde asfalt, yama, bordür, parke döşeme ,durak çalışmaları ve park ve bahçelerde  kış mevsimi öncesinde yoğun çalışmalar aralıksız sürüyor.

Akçakoca Belediyesi ilçe genelinde yol iyileştirme çalışmaları yürütüyor.Bu kapsamda altyapı çalışmaları veya kullanımdan dolayı deforme olan güzergahlar ve park ve bahçelerde bakım ve onarımdan geçiyor.Konuyla ilgili kısa bir açıklama yapan Akçakoca Belediye Başkanı M.Okan Yanmaz,''İlçemizin birçok noktasında bakım ,onarım,asfaltlama ve park bahçelerde çalışmalar  hız kesmeden devam ediyor'' şeklinde konuştu.

Tüm yolların kaliteli bir düzeye ulaştırmak adına ekiplerin gece gündüz çalıştığını ifade eden Başkan Yanmaz;'' Ekiplerimiz yoğun bir tempo ile cadde ve sokaklarımızı daha nitelikli ve kaliteli seviyeye ulaştırmak için yol ve alt yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.Vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak adına asfalt,kaldırım,orta refüj,kavşak, park ve bahçelerdeki çalışmaların yanı sıra  yeni yolların hizmete sunulması özellikle yapılaşmanın yoğun olduğu bölgelerde bakım,onarım ve yama çalışmalarını kış gelmeden yoğunlaştırdık.Asfaltlarda oluşan hasarları kış ayları gelmeden onarıyoruz.Şehrimizin en ücra noktasına kadar kaliteli hizmet götürme gayretindeyiz''dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız