112 günü farkındalık etkinliği

Düzce’de Acil Çağrı Hizmetleri ile ilgili farkındalığı artırmak ve özellikle asılsız çağrılar konusunda vatandaşların daha duyarlı olmasını sağlamak amacı ile Düzce Anıtpark Meydanı’nda, Vali Dr. Zülkif Dağlı, İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, 112 Acil Çağrı Merkezi, İl Emniyet Müdürlüğü, İl Jandarma Komutanlığı, Düzce Belediyesi İtfaiye Amirliği, 112 Acil Sağlık Hizmetleri, AFAD ve Orman Müdürlüğü temsilcilerin katılımıyla “112 Günü” farkındalık etkinliği düzenlendi.

112 günü farkındalık etkinliği
12.02.2020 - 11:46

Avrupa Birliği Üyesi ülkeler tarafından her yıl 11 Şubat’ta kutlanan “112 Günü” kapsamında; 112 Acil Çağrı Merkezi Personeli ile Acil Yardım hizmeti sunan birim personelleri tarafından Anıtpark’ta kurulan stantlarda vatandaşlara acil durum hakkında bilgiler verildi. 112, Polis, Jandarma, İtfaiye, AFAD ve Orman Müdürlüğü personellerinin açtığı stantları tek tek gezen Dr. Dağlı her birim hakkında bilgiler aldı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız