7 Adet büfe ihaleye çıkıyor

Düzce Belediyesi Bahçeşehirde bulunan 7 adet büfe için kiralama ihalesi düzenleyecek. Açık teklif usulü ile düzenlenecek ihale 25 Şubat Salı günü saat 14.00te Merkez Hizmet Binasında yapılacak.

 7 Adet büfe ihaleye çıkıyor
18.02.2020 - 10:33

Düzce Belediyesi, sorumluluğu altındaki 7 adet büfe için 25 Şubat Salı günü ihaleye çıkıyor. Bahçeşehir'de bulunan büfeleri 3 yıl boyunca KDV hariç aylık bin 250 TL'ye kiraya verecek Düzce Belediyesinin açık teklif usulü ile düzenleyeceği ihaleye katılmak isteyenler, Emlak ve İstimlak Müdürlüğünden ilgili şartnameye ulaşabilecek. Şartnamedeki şartları karşılayanlar, ihaleye katılmak için istenen belgeleri Yazı İşleri Müdürlüğüne teslim ederek ihaleye katılma hakkı kazanacak.

İhale ilanında yer alan ayrıntılarda şu ifadelere yer verildi: “6 adet büfenin KDV hariç tahmini bedeli 45 bin TL ve geçici teminat bedeli bin 350 TL'dir. 1 adet büfenin KDV hariç tahmini bedeli 46 bin 800 TL ve geçici teminat bedeli bin 404 TL’dir. İhale Düzce Belediyesince, 08.09.1983 tarihli ve 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu hükümleri çerçevesinde 45’inci madde gereğince Açık Teklif Usulü ile yapılacaktır. Taşınmazların kira süresi 3 yıldır. Üç yıllık muhammen bedeli üzerinden yüzde altı oranında kesin teminat alınır. İhale Şartname bedeli 50 TL olup, ihaleye katılacakların şartnameyi satın almaları zorunludur. Şartname bedeli belediyemiz veznesine ödemesi yapılarak Düzce Belediyesi Emlak ve İstimlâk Müdürlüğü Kamulaştırma Biriminden alınacaktır. Şartname ve ekleri İdarede bedelsiz görülebilir.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız