GİADER’den “Beden Dili” eğitimi

Düzce’de faaliyet gösteren Girişimci İşadamları Derneği, “Ticaret Akademisi” Projesi kapsamında Düzce Yavuz Selim Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde Düzce Üniversitesi Sağlık Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Şerif Demir tarafından öğrencilere ve öğretmenlere “Etkili İletişim Teknikleri ve Beden Dili” konulu eğitim verildi.

GİADER’den “Beden Dili” eğitimi
24.02.2020 - 11:45

Eğitime, Dernek Genel Başkanı İ. Serdar Demirbilek, Genel Sekreter Ali Evmez, Sivil Toplumla İlişkiler İl Müdürü Yunus Karaman, Düzce Valiliği Bilgi İşlem Müdürü ve Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdürü katıldı.
Eğitimde iletişim ve beyinsel fonksiyonlar üzerindeki etkileri üzerine öğrenci ve öğretmenler bilgilendirildi. Prof. Dr. Şerif Demir, Okul Müdürü Şeref Kıldıran ve Genel Başkan İ. Serdar Demirbilek proje, öğrencilerden ve eğitimlerden beklentileri konularında öğrencilere hitap ettiler.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız