Kupa Uygulamaları Eğitimi Sona Erdi

Düzce Üniversitesi Geleneksel ve Tamamlayıcı Tıp Uygulama ve Araştırma Merkezi (DÜGETAM) tarafından “Kupa Uygulamaları Eğitimi”nin ikincisi düzenlendi.

Kupa Uygulamaları Eğitimi Sona Erdi
5.03.2020 - 12:53

DÜGETAM Eğitim Salonu’nda gerçekleştirilen Kupa Uygulamaları Eğitimi’nde, tabip ve diş tabiplerinden oluşan 12 kişilik katılımcı yer aldı.

Kupa Uygulamaları Eğitimi’nde “Kupa Uygulamasının Tarihçesi ve Önemi”, “Kupa Uygulaması Çeşitleri”, “Kupa Uygulamasının Etki Mekanizmalarıyla İlgili Teoriler”, “Kupa Uygulamasının Yapılamayacağı Durumlar”, “Kardiyovasküler, Solunum vb. Sistem Rahatsızlıklarında Kupa Uygulamaları”, “Kupa Uygulaması Sırasında Kullanılan Malzemeler ve Uygulama Teknikleri” konu başlıklarının yer aldı.

Teorik sunumların yanı sıra pratik uygulamalarla katılımcıların en verimli şekilde eğitimden yararlanmaları sağlandığı programda, katılımcılar, her tür kupa uygulamaları örneklerini görme şansı elde ettiler.

Yeterli tecrübeyi elde ederek, uygulama yapma imkanı bulan katılımcılar, son derece yoğun ve verimli bir kurs geçirdiklerini belirttiler. Eğitim sonunda yapılan teorik ve uygulamalı sınavdan başarılı olanlar, Sağlık Bakanlığı onaylı Kupa Uygulamaları Sertifikası’nı almaya hak kazandılar.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız