Doğa Koleji “TED Koleji” oldu

Öncü Kültür ve Eğitim Vakfı (ÖKEV) Başkanı Önder Tonyalı, Doğa Koleji olarak bilinen kampüslerinin bundan sonra Türk Eğitim Derneği (TED) Koleji çatısı altında hizmet vereceğini söyledi.

Doğa Koleji “TED Koleji” oldu
6.03.2020 - 14:59

ÖKEV Başkanı Önder Tonyalı, bünyelerinde Doğa Koleji adıyla hizmet veren Bolu ve Düzce kampüslerinin bundan sonraki eğitim-öğretim hayatına TED Koleji adıyla devam edeceğini açıkladı.

Konuyla ilgili kişisel sosyal medya hesabı üzerinden açıklama yapan Tonyalı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı: “Sevgili dostlar, 23 yıl önce kurmuş olduğumuz okulumuzda, çok önemli eğitim görevimiz icra ederken her gün ilk günkü heyecanla çalıştık, her zaman en iyisini istedik. Kurumumuzun Türk Eğitim Derneği (TED) ile bir süredir devam eden görüşmelerimizi sonucunda, Düzce ve Bolu okullarımızın TED Okuluna tam dönüşüm süreci konusunda anlaşmaya varılmıştır. Memleketimize, velilerimize ve tüm çalışanlarımıza hayırlı olsun.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • burak
    burak
    6.03.2020 16:42

    Düzcemize hayırlı uğurlu olsun...TED gibi bir markada böyle kaliteli bir okula yakışırdı. Teşekkürler Önder Tonyalı

E-Gazete

  • 17.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız