Evde bakılan hasta ziyaret edildi

Düzce İl Sağlık Müdürü Dr. Yasin Yılmaz, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Elif Yılmaz ve Evde Sağlık Hizmetleri Birimi personelleri, Kiremitocağı Mahallesinde ikamet etmekte olan ve geçirmiş olduğu beyin sapı felci nedeniyle evinde tedavisine devam edilen hastayı ziyaret etti. Hasta yakınlarından hastanın son durumu ve tedavisi ile ilgili bilgiler aldı.

Evde bakılan hasta ziyaret edildi
7.03.2020 - 13:07

Dr. Yılmaz, “Türkiye'de olduğu gibi ilimizde de yaşlı veya yatağa bağımlı hastaların tıbbi bakım ve rehabilitasyonları, sağlık kuruluşları yerine kişinin evinde yapılması evde sağlık hizmetlerinin önemli bir uygulamasıdır. İnsanımızın sağlığını korumak ve yeniden sağlığına kavuşturmak amacıyla, sağlık bakım hizmetlerini özveri, şefkat, sevgi, sabır, hoşgörü ve profesyonel bir anlayışla, kişinin kendi evinde sunma noktasında kesintisiz hizmete devam ediyoruz” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız