65 yaş yolculara müjde

Düzce Belediyesi son meclis toplantısında önemli kararlara imza attı.

 65 yaş yolculara müjde
7.03.2020 - 15:17

Daha önceki toplantılarda 65 yaş üzeri yolcuların toplu tasıma araçlarına binişine sınırlama getiren çalışma, plan bütçe komisyonunda yapılan görüşmeler ve İyi Partili meclis üyelerinin fikri ve somut katkıları ile değiştirilerek, otobüslere 65 yaş üzeri Düzcelilerin biniş kısıtlaması kaldırıldı.

İyi Parti Plan ve Bütçe Komisyonu Üyesi ve Grup Başkanı Ender Çakar, “Komisyona ve öncesinde meclis gündemine gelen ve 65 yaş üzeri vatandaşlarımızın toplu taşımadaki kullanım kısıtlamalarının gerek insani gerekse de hukuki olarak sakıncalar içerdiğini ve mutlak suretle değiştirilmesi hususunu, gerek şahsim gerekse de meclis üyemiz Sayın Oğuz Özyiğit, tekraren belirtti. Tüm komisyon üyelerinin katkıları ve meclis üyelerinin de onayı ile bu yanlış uygulama düzeltildi, hayırlı olsun” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 18.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız