Kelebek Düzcede bir mağaza daha açtı

Kelebek Mobilya 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kadın yatırımcılar ve çalışanlar tarafından açılan 8 Kelebek mağazasıyla kutladı.

Kelebek Düzcede bir mağaza daha açtı
9.03.2020 - 09:47

Kadınların çalışma hayatına katılımını destekleyen bu anlamlı projenin bir ayağı da Düzce’de atıldı.

Kadınların iş dünyasına katılımını destekleyen ve sağladığı yüksek istihdam imkanları ile öne çıkan Kelebek Mobilya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde 8 mağaza açtı! Kadın yatırımcıların ve kadın çalışanların açılışını yaptığı 8 mağaza ile kadınlara anlamlı bir kutlama imkanı sağladı.

Bu anlamlı proje kapsamında, Coşkunoğlu Gıda tarafından Düzce Merkez’de açılan 200 m2’lik Kelebek Mutfak-Banyo mağazasında klasik ve modern yapıda son teknoloji ve trendlere göre tasarlanmış mutfak modellerine ulaşabilirsiniz. Türkiye’de ilk ve tek 5 yıl garanti kapsamında alışveriş imkanı sağlayan Kelebek Mutfak-Banyo, aynı zamanda ücretsiz mimari ve nakliye hizmeti de sunuyor. Mart sonuna kadar %40 + %20 indirim fırsatı da Kelebek Mutfak-Banyo mağazalarında mutfağını ve banyosunu yenilemek isteyenleri bekliyor.

Aynı zamanda bu yıl 85. yıldönümünü kutlayan Kelebek mobilya, büyümesinde ve gelişmesinde katkıları tartışılmaz olan kuruluşundan bu yana emek veren tüm kadın çalışanlarına teşekkür ediyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 14.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız