Düzceli kırmızı araçlarla seyahat edecek

Düzce Belediyesi toplu ulaşım hizmetlerini özelleştirmesinin arından yeni tip araçların renkleri için de vatandaşları fikrine başvurdu.

Düzceli kırmızı araçlarla seyahat edecek
12.03.2020 - 17:17

Sosyal medya üzerinden düzenlenen anketten araçların kırmızı olması yönünde fikir çıktı.

Düzce Belediyesi vatandaşlara ulaştıran hizmetlerin kalitesi ve niteliği artırmak için çalışmalarına devam ederken toplu ulaşım hizmetlerinin özelleştirilmesi ve sonrasında devam eden süreçte yeni tip araçların renkleri de belirlendi. Toplu ulaşım hizmetlerinde kullanılacak yeni tip araçların renkleri konusunda vatandaşların düşüncesine önem veren Düzce Belediyesi sosyal medya hesapları üzerinden başlattığı anket çalışmasında Düzcelilere iki alternatif sundu. Mavi ve Kırmızı renkleri seçeneklere koyan Düzce Belediyesi “şehir içi ulaşım sistemimizde kullanacağımız otobüslerin renklerini siz seçin” diyerek her yaştan vatandaşa fikrini sordu. Bir hafta süren anket kapsamında Mavi renk 988 oy alarak %38’lik orana erişirken Kırmızı renk ise 1612 oy alarak %62’lik oran ile yeni araçların rengi olacak. Düzcelilerin görmek istediği kırmızı renk araçlar, çok yakın zamanda Düzce’nin sokaklarında olacak.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • OOOOOO
    OOOOOO
    13.03.2020 15:09

    KERVANA ÇIKIŞ YAPMAK İSTEYEN TA TERMİNALİ NEDEN TAVAF EDİYOR. CEDİDİYE GÖKSEL SOKAKDAN ÇIKSIN.SGK ÖNUNDEN.TİCARETİN YANINDAKİ YOLU KEDİ YOLU GİBİ DARACIK AYIRMIŞSINIZ..BİR İŞİNİZDE DÜZGÜN OLSUN...

E-Gazete

  • 19.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız