Banka önlerinde uzun kuyruklar

Koronavirüse karşı tedbirler kapsamında bazı bankalar vatandaş işlemlerini sırayla yapmaya başladı.

Banka önlerinde uzun kuyruklar
16.03.2020 - 17:36

 Düzce’de banka işlemlerini yapabilmek için kurallara uyan vatandaşlar, banka önünde kuyruk oluşturdu. Vatandaşlar bankaya tek tek alındı.

 

ALINAN ÖNLEMLERDEN VATANDAŞLAR MEMNUN

Düzce kent merkezinde yer alan bazı banka şubelerinde koronavirüs tedbirleri alındı. Banka şubeleri dezenfekte edilirken işi olan vatandaşlar ise içeriye tek tek alındılar. Koronavirüse karşı bazı bankalar tarafından alınan bu önlemler karşısında vatandaşlar şikayet etmediler. Alınan önlemleri savunan vatandaşlar, küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı alınacak olan tüm önlemlere uyacaklarını açıkladılar.

 

İLGİLİ BAKANLIKLAR ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜYOR

Koronavirüse karşı alınacak önlemlere ilişkin olarak başta Sağlık Bakanlığı olmak üzere ilgili tüm bakanlıkların çalışmaları devam ediyor. Vatandaşların toplu yaşam alanlarından uzak durmaları gerektiği konusunda uyaran bakanlıkların bu önerisine bazı bankaların uyması vatandaş tarafından memnuniyetle karşılandı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız