Otobüs durakları temizlendi

Düzce Belediyesi’nin koronavirüse karşı aldığı tedbirler kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğü’nün yoğun bir şekilde gerçekleştirdiği dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Otobüs durakları temizlendi
17.03.2020 - 15:19

Söz konusu çalışmalar kapsamında Düzce Belediyesi Temizlik işleri Müdürlüğü ve Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı alanında uzman ekipler ile birlikte şehir merkezindeki halkın yoğun olarak kullandığı alanlarda virüslerin bulunma ihtimaline karşı önleyici tedbir olarak dezenfekte ve ilaçlama çalışmaları gerçekleştirdi.

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, son olarak şehir içinde kullanılan otobüs duraklarını da düzenli olarak temizlik ve hijyen işlemlerinden geçiriyor.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • bıkkın
    bıkkın
    17.03.2020 23:23

    Bir hafta oldu biz bu temizlikleri göremedik, Düzce merkez dediğin ne kadar bir yer ki! Belediye hiç çalışmıyor denizden su alıp yıkama imkanın bile mi yok! Son dönem belediyesi eskileri aratır oldu!!!

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız