Dezenfeksiyon çalışmaları sürüyor

Düzce Belediyesi’nin koronavirüse karşı aldığı tedbirler kapsamında Temizlik İşleri Müdürlüğünün yoğun bir şekilde gerçekleştirdiği dezenfeksiyon çalışmaları aralıksız devam ediyor.

Dezenfeksiyon çalışmaları sürüyor
19.03.2020 - 16:52

Düzce Belediyesi, son zamanlarda artış gösteren bulaşıcı hastalıklar ve koronavirüs nedeniyle yaşanan tedirginlikleri göz önüne alarak çalışmalarını hızlandırdı. Şehir genelinde bulunan tüm otobüs durakları olası viral enfeksiyon ve salgın hastalıklarına karşı yıkama ve ilaçlama ile dezenfekte işlemi gerçekleştirdi.

Vatandaşların sağlıklı ve hijyenik bir ortamda seyahat etmeleri amacıyla kent genelinde toplu taşımada kullanılan araçlar ve ortak kullanım alanlarında periyodik olarak dezenfekte çalışmasının süreceğini belirten belediye yetkilileri, koronavirüsü salgınına karşı alınan önlemler kapsamında ilaçlama çalışmalarını daha da sıkılaştırdıklarını söyledi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız