“Açık Kapı” cebinizde

Düzce Valiliği’nde vatandaşların talep, şikâyet ve isteklerinin, etkin ve hızlı bir şekilde alınarak sonuçlandırılması, danışma ve yönlendirmenin yanı sıra mihmandarlık hizmeti vermesi amacıyla açılan Düzce Açık Kapı Bürosu, faaliyetine başladığı 15 Mart 2018 tarihinden bugüne vatandaşların büyük ilgisini gördü.

“Açık Kapı” cebinizde
19.03.2020 - 16:54

SAĞLIĞINIZ BİZİM İÇİN HER ŞEYDEN ÖNEMLİ!

2019 Aralık ayında Çin’in Vuhan şehrinde tespit edilen ve şu anda dünyayı kasıp kavuran Yeni Tip Koronavirüse karşı ülkemiz tüm kamu kurum ve kuruluşları ile salgına karşı örnek bir şekilde mücadele ediyor. Salgının yayılmasını önlemek için sosyal ortam etkileşimini mümkün olduğunca azaltmak büyük önem arz ediyor.

Bu hassas dönemde vatandaşların sağlığını korumak ve koronavirüsün yayılma riskine karşı Açık Kapı işlemleri öncelikli olarak; “Açık Kapı Mobil” uygulaması veya www.acikkapi.gov.tr ile www.turkiye.gov.tr (e-Devlet) adreslerinden online ortamda 7/24 saat yapılabilecek.

Açık kapı çalışanları her zaman olduğu gibi, başvuruları sonuçlanana kadar takip etmeye devam edecek. Mesai saatleri içerisinde Düzce Açık Kapı Bürosuna 0380 514 88 numaralı telefondan ulaşılabilecek.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız