Koç Holdingten anlamlı destek

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özkan Çakır’ın girişimleri, Düzce Valisi Dr. Zülkif Dağlı’nın da Özkan Çakır’a destek vermesi sonucu Koç Holding, Covid-19 Pandemisi dolayısıyla yoğun çalışma temposu içerisinde olan Düzce Atatürk Devlet Hastanesi’ne Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Çay ve Kahve Makineleri gibi birçok malzemeden oluşan bir hediye paketi gönderdi.

Koç Holdingten anlamlı destek
30.03.2020 - 18:13
Koç Holding’in bunu birçok ilde yaptığını belirten Düzce TSO Yönetim Kurulu Sayman Üyesi Özkan Çakır, “Valimiz Sayın Dr. Zülkif Dağlı’nın destekleri ile ilimizdeki hastanemize de bu ürünleri kazandırmış olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Covid-19 Pandemisi dolayısıyla sağlık çalışanlarımız yoğun mesai harcıyorlar ve bu ürünlerin eksikliğini hissediyorlardı. Bir nebze olsun kendilerine destek olabildiysek ne mutlu bizlere” ifadelerini kullandı. Tuncay Şahin’den Teşekkür Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin, tüm dünyanın zor günler geçirdiği bu dönemde Koç Holding’in sağlık çalışanlarına yönelik yapmış olduğu bu desteği değerli bulduklarını belirterek, “Bu desteğin Düzce’ye kazandırılmasında yoğun çaba harcayan başta Valimiz Dr. Zülkif Dağlı ve Yönetim Kurulu Sayman Üyemiz Özkan Çakır olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Sağlıklı günlerde yeniden buluşabilmek ümidiyle” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız