İletişim Merkezlerine Müftülükten destek

Yeni Tip Koronavirüs tedbirleri kapsamında 65 yaş ve üstü ile kronik rahatsızlığı olanlara sokağa çıkma yasağı uygulamasının ardından, ihtiyaç sahibi vatandaşlardan 112 Acil Çağrı Merkezine gelen talepler, Vefa İletişim Merkezleri aracılığıyla görevliler tarafından karşılanıyor.

İletişim Merkezlerine Müftülükten destek
31.03.2020 - 13:52

 Bu süreçte İl Müftü Vekili Ünal Baş, Vefa İletişim Merkezinde Müftülük personellerinin görev almasını sağlayarak programa 10 personelle destek verdi.

Konu hakkında bilgi veren İl Müftü Vekili Ünal Baş, “Düzce Müftülüğü olarak her zaman topluma hizmet için varız. Yeni Tip Koronavirüs tedbirleri kapsamında alınan kararlar neticesinde cami ve Kur’an kurslarında sunduğumuz hizmeti tam anlamıyla yerine getirememenin üzüntüsü içerisindeyiz. Kurum olarak, Vefa Hizmet Grubu ve Vefa İletişim Merkezleri aracılığıyla yapılan bu anlamlı ve ulvi görev sayesinde topluma hizmetimizi sürdürmüş olacağız. Hizmet noktasında İl Müftülüğümüze ne görev düşerse elimizden geleni yapmaya her zaman hazırız” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız