Hayvanlara düzenli mama ve su desteği

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler korona virüs salgını nedeniyle yiyecek bulmakta zorlanan sokak hayvanları için harekete geçerek, il genelinde belirlenen noktalara düzenli olarak mama ve su desteği sağlıyor.

Hayvanlara düzenli mama ve su desteği
7.04.2020 - 13:43

Kısa sürede salgın haline dönüşen korona virüs, sadece insanların değil sokak hayvanlarının da hayatını olumsuz etkiledi. Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri, salgın sebebiyle restoran ve kafeterya gibi işletmelerin kapanması ile yiyecek bulması zorlaşan can dostlarımızın yoğunlukta olduğu park, bahçe gibi yaşam alanlarına mama ve su dağıtımı çalışmalarını yoğunlaştırdı.

Düzce Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri sokak hayvanlarının aç kalmaması için il genelinde periyodik olarak yaptığı mama kaplarına da mama ve su takviyesi yaptı.

Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Cengiz Tuncer, “Vatandaşlarımızın bu süreci en az etkiyle atlatması için gece gündüz çalışıyoruz. Veteriner işleri Müdürlüğümüz konuyla yakından ilgileniyor. Can dostlarımızın mama ve su ihtiyacı belediye ekiplerimizce sağlanıyor. Pandemi kapsamındaki yoğun çalışmalarımız arasında sevimli dostlarımızda yer alıyor” değerlendirmesini yaptı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız