Şehit babasından kampanyaya destek

Düzcede yaşayan şehit babası Cemalettin Aksarı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganıyla başlattığı Milli Dayanışma Kampanyasına bir aylık maaşını bağışladı.

Şehit babasından kampanyaya destek
15.04.2020 - 11:18

Hakkari'nin Dağlıca bölgesinde 2015 yılında bölücü terör örgütü mensuplarınca yola döşenen mayının patlatılması sonucu şehit olan sözleşmeli Piyade Er Cihan Aksarı'nın babası Cemalettin Aksarı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" sloganı ile başlattığı kampanyaya destek olmak amacıyla Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğüne geldi.

Şehit babası Aksarı, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) süreci sonrası başlatılan Milli Dayanışma Kampanyası'na bir maaşını bağışlama kararı verdiğini anlattı.

Aksarı'nın bağışı, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü personeli tarafından tutanak ile alınarak kamu bankasına teslim edildi.

Daha sonra şehit babası Aksarı'ya bağışın kendi adına yapıldığına dair banka dekontu tutanak ile verildi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız