Ayşe Keşir, 23 Nisanı kutladı

AK Parti Genel Merkez Demokrasi Hakem Kurulu Üyesi ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, milli kurtuluş mücadelemizin en önemli kazanımı ve büyük eseri olan Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılını kutlamanın onurunu ve gururunu yaşadıklarını söyledi.

Ayşe Keşir, 23 Nisanı kutladı
22.04.2020 - 13:39

“23 Nisan 1920’de, ecdadımız, Cumhuriyetin temellerini atarken, vatan toprakları uğruna büyük mücadeleler vermiştir” diyen Keşir, bu önemli günün başta Himaye-i Etfal çocukları başta olmak üzere tüm çocuklara, bayram olarak armağan edildiğini ifade etti. Çocuklara armağan edilmiş ilk ve tek bayram olan 23 Nisan’ın, egemenliğin, birlik ve beraberliğin, bağımsızlık uğruna sergilenen fedakârlıkların da timsali olduğunu dile getiren Keşir, “Bu vesile ile bir kez daha Türkiye Büyük Millet Meclisi’nin açılışının 100. yılını, ülkemiz ile tüm dünya çocuklarının 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyorum. Başta Gazi Mustafa Kemal ve kurucu Meclisimizin tüm değerli üyelerini, Kurtuluş Savaşımızda mücadele vermiş kahramanlarımızı, aziz şehitlerimizi rahmetle, gazilerimizi minnet ve şükranla yâd ediyorum” ifadelerini kullandı.

                                                                            

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız