Düzce TSOdan üyelerine maske desteği

Yurt genelinde maske satışının yasaklanmasının ardından, işletmelerin maske ihtiyacını karşılamak üzere Düzce Ticaret ve Sanayi Odası, Düzce Valiliği koordinasyonunda oda üyelerine 80 bin adet maske dağıtıldı.

Düzce TSOdan üyelerine maske desteği
28.04.2020 - 12:25

 

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası tüm dünyayı etkisi altına alan korona virüs (Covid-19) salgını ile mücadele kapsamında oda üyelerine ücretsiz maske dağıtımına başladı.

Düzce Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tuncay Şahin, Halkımızın sağlığını korumak için tüm imkânları seferber ettiklerini kaydederek, “Koronavirüs ile mücadelemiz tüm hızıyla sürüyor. Ekiplerimiz tam bir teyakkuz halinde görevlerinin başında, sanayici ve tüccarın hizmetindedir. Bu çerçevede maske dağıtımlarımızı da sürdürüyoruz. Dağıttığımız 80 bin adet maskeyi üyelerimize ulaştırdık. Halkımızın her zaman yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Lütfen tedbirlere uyalım. Kendimizi ve sevdiklerimizi koruyalım” ifadelerini kullandı.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız