Akçakoca TSO 5 bin maske dağıttı

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Nazım Pazvant ile yönetim kurulu üyeleri tarafından yeni tip koronavirüs (Covid-19) ile mücadele kapsamında esnaf ve vatandaşlara ücretsiz maske dağıtıldı.

Akçakoca TSO 5 bin maske dağıttı
29.04.2020 - 11:45

Başkan Pazvant, salgın süresi boyunca çeşitli şekillerde vatandaşlara ulaşmaya çalıştıklarını fakat bu dönemde en büyük ihtiyacın maske olduğunu söyledi.

Akçakoca Ticaret ve Sanayi Odası'nın daha önce 5 bin maske dağıtımı gerçekleştirdiğinin altını çizen Pazvant, “Bugün tekrardan 5 bin maske üretildi ve çarşı içindeki üye olan veya olmayan esnaflara ve vatandaşlara dağıtıldı ve dağıtılmaya devam ediyor” dedi.

Ülke olarak bu zor zamanların atlatılacağının altını çizen Pazvant, şöyle konuştu: “Biz elimizden geldiğince her kesime ulaşmaya çalışıyoruz. Sanayicilerimizin maske ihtiyacı çok olduğu için önümüzdeki hafta içinde 5 bin adet daha maske sanayicilerimize dağıtacağız. Odanın bütçesi elverdiği sürece maske yaptırmaya  çalışacağız.”

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız