Gemi ihalesi yapıldı

Akçakoca Belediyesi, ilçeye gelen iş adamlarının, misafirlerin ve yöre halkının doğal ve tarihi güzelliklerden daha iyi faydalanmaları için gezi teknesi alınmasına karar verilen 24 metre uzunluğunda 12 metre genişliğinde 400 kişilik gezi teknesinin ihalesi yapıldı.

Gemi ihalesi yapıldı
5.05.2020 - 11:10

Akçakoca Belediyesi Abitaş şirketinin işleteceği turistik geminin ihalesi Akçakoca Belediye Başkan Yardımcısı Yüksel Yılmaz’ın komisyon Başkanlığını yaptığı ihaleye 6 firmadan alınan fiyat araştırması yapılarak yaklaşık maliyet oluşturuldu. Turizm için alınması planlanan tur gemisi ihalesine sadece 3 firma katılmış olup en düşük fiyatı veren İçöz Yatçılık ile anlaşmaya varıldı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • YILMAZ UĞURLU
    YILMAZ UĞURLU
    6.05.2020 13:03

    GÜZEL DÜŞÜNÜLMÜŞ BİŞEY AMA KÜCÜK TEKNELERDE OLMALIİ ELLİ YÜZ KİŞİLİ GURUPLARA DAHA AZ SAYIDA YERLİ VE YABANCI TURİSTLERE HİZMET VERİLMİŞ OLUR

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız