Orka Banyo sağlık emekçilerini unutmadı

Banyo mobilyası sektöründe Türkiye’nin en güçlü markalarından biri olan ORKA Banyo, sağlık çalışanlarının maske ve koruyucu siperlik sıkıntısı çekmesinin ardından harekete geçti.

Orka Banyo sağlık emekçilerini unutmadı
6.05.2020 - 17:47

 Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs salgınında en ön safhada mücadele eden sağlık çalışanları için seferber olan ORKA Banyo, fabrikasının faaliyette bulunduğu Düzce’deki Düzce Devlet Hastanesine koruyucu siperlik desteğinde bulundu. 

ORKA Banyo Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Yılmaz, koronavirüs süreci ile alakalı, “Şirket olarak Evde Kal çağrılarına elimizden geldiğince uymaya özen gösteriyoruz. İlk önceliğimiz personelimizin sağlığı. İlk aşamada toplantılar, yurtdışı seyahatler iptal edildi. Sonraki aşamada çalışanların toplu taşıma ile etkileşimi kesildi ve minimum sayıda bir araya gelecek şekilde ulaşım dizaynı yapıldı. Merkez ofisimizde şuan tüm departmanlarda kısmi çalışma düzenine geçildi. Olabildiğince az kişinin aynı anda ofiste bulunacağı şekilde bir çalışma düzenine geçiş yaptık. Aynı şekilde ara verdiğimiz ve kademeli olarak üretime açtığımız fabrikamızda da benzer önlemler aldık. Bu süreçte en çok emeği sarf eden kuşkusuz sağlık çalışanlarımız... Onlar için ne yapabiliriz diye düşündük ve günlük çok fazla ihtiyaç haline gelen koruyucu siperlikle bölgemizdeki hastanelere destek olduk. Bu süreci hep birlikte atlatacağımıza ve eskisinden daha güçlü yolumuza devam edeceğimize inancımız tam” dedi.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 16.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız