Kütüphaneler açıldı

Düzce İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü’ne bağlı Düzce İl Halk Kütüphanesi, Düzce Merkez Kalıcı Konutlar bölgesinde bulunan Prof. Dr. Necmettin Erbakan Halk Kütüphanesi, Akçakoca, Gölyaka, Kaynaşlı, Yığılca ve Çilimli Halk Kütüphaneleri, Kültür ve Turizm Bakanlığı Kütüphaneler ve Yayımlar Genel Müdürlüğünce belirlenen (COVİD-19) salgını sürecindeki önlemler ve kurallar çerçevesinde 1 Haziran 2020 tarihinde okuyuculara hizmet vermeye başladı.

Kütüphaneler açıldı
9.06.2020 - 10:22

Kamuya açık kapalı alanlarda hizmet sunduklarından ve çalışma koşulları nedeniyle, çalışanlarına ve ziyaretçilerine COVİD-19 bulaşması açısından riskli alanlar arasında yer alan kütüphanelerde, COVİD-19 ile mücadeleye yönelik gerekli önlemlerin uygulanması, ülkemizde salgının kontrol altına alınması sürecinde son derece önem taşıyor.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız