Yeni slogan A kalite yapılar

Düzce’nin köklü şirketlerinden Algün Yapı 25’nci yılında dönüşüme gidiyor. Globalleşmek adına logolarını ve sloganlarını değiştirdiklerini açıklayan Algün Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün “Marka ismimizi sabit tutarken, görselde bunun karşılığını ALG olarak kısalttık” dedi.

Yeni slogan A kalite yapılar
26.06.2020 - 08:47
Kategoriler Yazarlar ALGÜN YAPI 25NCİ YILINDA! Yeni slogan: A KALİTE YAPILAR! 25.06.2020 Düzce’nin köklü şirketlerinden Algün Yapı 25’nci yılında dönüşüme gidiyor. Globalleşmek adına logolarını ve sloganlarını değiştirdiklerini açıklayan Algün Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün “Marka ismimizi sabit tutarken, görselde bunun karşılığını ALG olarak kısalttık” dedi. Algün Yapı İnşaat gerçekleştirmiş olduğu tanıtım lansmanında yeni logolarını ve sloganlarını açıkladı. Algün Yapı’nın yeni logosu Algün’ün kısaltması olan ALG şeklinde olurken sloganları ise ‘A kalite yapılar’ şeklinde değişti. Algün Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Cihat Algün şu şekilde konuştu: “Şehirleri aslında bizler şekillendiriyoruz. Ben siz o hepimiz. Burada da yılda 10-15 projeye imza atan bizlere işte bu yüzden büyük görevler düşmekte. Biz bu görevi bu cümle ile ifade ederek şirketimize ve yaptığı işe yönelik özetlemek istedik. Kavramsal olarak misyoner vaadimizi değerli Düzce insanımıza anlatabilmek ve hissettirebilmek için ismimizi değiştirmedik. Dönüştürdük. Aslında hiçbir şeyi değiştirmedik. 25 yıldır nasılsa aynı. Bu oluşum elbette çeyrek asırlık güçlü ve güvenli bir şirketin geldiği nokta itibariyle şekillendi. Kaynaklarımız, sermayemiz, iş yapma biçimimiz, çalışanlarımız ve yapılarımız ile geldiğimiz noktada artık eski algısal duruşumuzu bir tık daha yeni ufuklara doğru döndürmek zorunda olduğumuzu bize işaret etti. Hayatta hiçbir şey kalıcı değil. Tek gerçek değişimin ve dönüşümün kaçınılmaz bir olgu olduğu.” “MARKALAŞMAK” HedeflerininTürkiye’de ve global dünyada markalaşmak olduğunu söyleyen Algün; “Bizim vizyonumuz aslında her yatırımcının her şirket ve firma sahibinin ülkemizde olmazsa olmazı olarak masaya koyması gerekli bir vizyon. Markalaşmak. Markalaşırken yerelden globalde yürümek. Bu rotada eğer kuralları net konmamış bir markanız yok ise hedefinize ulaşamıyorsunuz. Hedefimiz; Düzce’den çıkan ve Türkiye’de ve global dünyada bir marka olmak. Marka olmak dünyanın en önemli unsuru çünkü katma değersiz hiçbir üretim bugün yerelde ve dünyada rakipleri ile yarışmaz durumda. Tüketicisi ile buluşma şansı da yok. Tüketicinin dijital çağda artık dünya elindedir. Bir parmak ittirme ile bütün dünyanın markalarına sahip. Hal böyle iken bizler de marka olmak Düzce’den çıkan ve global marka olmak yolunda bir vizyon belirledik kendimize. Düzce’den çıkan ilk marka olabilmek bu çapta bizim için değerli bir motivasyondur” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız