Yığılcada esnaf toplantısı yapıldı

Düzcede, Yığılca Belediye Başkanı Rasim Çam, esnafla bir araya gelerek yapılan ve yapılacak çalışmaları paylaştı.

Yığılcada esnaf toplantısı yapıldı
30.06.2020 - 09:39

Yığılca Belediyesinde yapılan görüşmeye, Başkan Çam, Belediye Meclis üyeleri Turgut Ilgın, Hasan Temizel, Dursun Sayın, Davut Yılmaz, Ahmet Kaçar ve Erdem Karagüzel ile esnaflar katıldı.

Çam, yaklaşık 1,5 yıldır ilçede yapılan faaliyetlerin bilgisini paylaşarak, esnafın ve halkın sıkıntılarını dinledi.

Şeffaf belediyecilik kapsamında alınan encümen kararlarını da paylaşan Çam, ilçe genelinde uygulanması gereken bazı kuralları ilçe esnafı ile değerlendirdi.

Özellikle belediyeye gelir getirmesi düşünülen ve göreve geldiği tarihten bu yana tahsil edilmeyen işgaliye konusunu anlatan Çam, "İlçemizde özellikle salı ve cuma günleri yaşanan yoğunluk nedeni ile yaya trafiğini olumsuz etkileyen kaldırım işgalleri konusunda yeni düzenleme getiriyoruz, esnafımızı ve halkımızı rahatlatmak adına bazı önlemler aldık." dedi.

Daha sonra alınan kararları esnafla paylaşan Çam, esnafın sıkıntılarını dinledi. Toplantı, yapılan fikir alışverişi ile son buldu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız