Vali Atay, OSBde fabrikaları ziyaret etti

Düzce Valisi Cevdet Atay, Düzce Organize Sanayi Bölgesinde (DOSB) bulunan Teknorot ve Sarsılmaz fabrikalarını ziyaret etti. Vali Atay’a fabrika ziyaretlerinde Düzce Ticaret Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Tuncay Şahin ile Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Selim Yirmibeşoğlu ile DOSB Bölge Müdürü Aylin Özdemir eşlik etti.

Vali Atay, OSBde fabrikaları ziyaret etti
8.07.2020 - 14:55

Vali Atay, yaklaşık üç saat süren ziyaretinde önce Teknorot fabrikasını gezdi. Vali ve beraberindeki heyeti Teknorot Genel Müdürü Cevat Aslan karşıladı. Aslan, ofisinde gerçekleştirilen toplantıda Vali Atay’a fabrika hakkında bilgiler verdi, ardından da üretim bölümlerini gezdirdi. Günün ikinci ziyareti de Sarsılmaz Silah Sanayi fabrikasına yapıldı. Fabrika Genel Müdür Yardımcısı Nuri Kızıltan heyeti ofisinde ağırladı ve fabrika hakkında bilgi verdi. Ardından da tüm heyet fabrikayı gezdi. Gezi sonrasında ortak açıklama yapan Düzce TSO Başkanı Tuncay Şahin ile DOSB Başkanı Selim Yirmibeşoğlu şu görüşlere yer verdiler: “Valimiz sayın Cevdet Atay’ı ağırlamaktan onur duyduk. Valimizin gezi sırasında, fabrikanın üretim bölümlerinde detaylı incelemesi, çalışanlardan bilgi alması, sohbet alması bizi ayrıca sevindirdi. OSB Düzce’nin üretim lokomotifidir. Üretim hacmi ve istihdam ile OSB Düzce’ye büyük bir ekonomik değer katmaktadır.” 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız