Yığılcada kooperatifler sorunlarını aktardı

Bolu Orman İşletme Bölge Müdürü Şaban Bıyıklı, Düzcenin Yığılca ilçesinde tarımsal kalkındırma kooperatifleri ile bir araya geldi.

Yığılcada kooperatifler sorunlarını aktardı
14.07.2020 - 15:29

Yığılca Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonu'nda düzenlenen toplantıda, devam eden çalışmalar hakkında bilgi veren Bolu Orman İşletme Bölge Müdürü Bıyıklı, kooperatiflerin sorunlarını paylaşmak ve çözüm üretmek adına yeni bir yapılanmaya gidildiğini belirtti.

Toplantı ile kooperatiflerin karşılaştıkları problemleri doğrudan aktarmasını istediklerini kaydeden Bıyıklı, 2020 yılı üretim sezonun devam ettiğini belirterek, orman köylülerinin her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Toplantıda söz alan kooperatif temsilcileri ise başta vahidi satışlar ve dikili satışlar ile ilgili sıkıntılarını dile getirdi.

Toplantıya, Bolu Orman İşletme Bölge Müdür Yardımcısı Ferdi Özer, Pazarlama Şube Müdürü Nazif Öztürk, Yığılca Orman İşletme Müdürü Sefer Tüce ve Müdür Yardımcısı Hülya Birtürk ile Bolu Üstbirlik Başkanı İdris Şener katıldı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız