JÖAK tanıtım ve ürün satış aracı Düzcede

Jandarma Komando Özel Asayiş Komutanlığı; İl Jandarma Komutanlıklarının gücünü aşan, üstün fizik ve yetenek gerektiren her türlü asayiş olaylarında, afetlerde ve arama kurtarma faaliyetlerinde, toplumsal olaylar ile terörle mücadele harekâtında Jandarma Genel Komutanlığı’nın ihtiyatı olarak görev yapmak maksadıyla kuruldu.

JÖAK tanıtım ve ürün satış aracı Düzcede
6.08.2020 - 12:26

Katıldıkları operasyonlar ve kurtarma hizmetleri ile tüm Türkiye'nin beğenisini kazanan, Jandarma Genel Komutanlığı'nın gurur kaynağı olan JÖAK'ın lisanslı ürünleri, JÖAK Store Mobil Satış Aracı ile satışa sunuluyor. Türkiye'nin birçok şehrini gezen JÖAK Store aracı, Karadeniz programı kapsamında Düzce Akçakoca mevkii üzerinde konumlandırıldı.

“JÖAK her yerde " parolası ile milletin hizmetinde olan komutanlığın lisanslı ürünlerinin satışı, illeri ve askeri birlikleri dolaşan JÖAK Mobil Satış aracı aracılığıyla yapılıyor.

Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı'nın faaliyetlerine ilişkin tanıtım videoları ve broşürlerin dağıtıldığı Mobil satış aracında kupa bardak, tshirt, anahtarlık vb lisanslı ürünler JÖAK markasıyla halka satışa sunuluyor. Mobil satış aracı 7-9 Ağustos tarihleri arasında Akçakoca’da ziyaretçilerini ağırlayacak. Koronavirüs tedbirleri ile mesafeli satış kurallarına uyan mobil satış aracında yapılan satışlardan elde gelirlerle şehit olan personellerin ailelerine yardım sağlayan Jandarma Asayiş Vakfı’na da destek olunuyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 28.01.2023

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız