Alanında yetkin bireyler yetiştiriyoruz

Düzce Üniversitesi İletişim ve Tanıtım Koordinatörlüğü’nün düzenlediği Tercih Programı’nda İletişim ve Tanıtım Koordinatörü Öğr. Gör. Duygu Özdemir Cömert’in konuğu olan Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu Müdürü Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar önemli bilgiler paylaştı.

Alanında yetkin bireyler yetiştiriyoruz
6.08.2020 - 12:30

Hem bölgeye hem ülkeye katkı sağlamak amacı ile çalışmalar yürüttüklerini söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar, oldukça nitelikli ve geniş bir akademik kadroya sahip olduklarını ifade etti.

Yüksekokulun %95 doluluk oranında olduğunun bilgisini paylaşan Bayraktar, Yüksekokul olarak; Çevre Koruma Kontrol Programı, Dış Ticaret,  Geleneksek El Sanatları, Polimer Teknolojisi, Harita Kadastro, Yapı Ressamlığı, Acil Durum ve Afet Yönetimi ile Lojistik programlarına sahip olduklarını söyledi.

Yeterli sınıflara, laboratuvarlara ve eğitim atölyelerine sahip olduklarına vurgu yapan Dr. Öğr. Üyesi Bayraktar, öğrencilerin mesleki gelişmelerin yanında kişisel gelişimlerini de önemsediklerini, bunun için de öğrencilere yönelik sosyal ve kültürel etkinlikler düzenlediklerini ifade etti. Sanayi kuruluşları ve firma temsilcileri ile sürekli görüş alışverişi içerisinde olduklarına değinen Bayraktar, öğrencilerle birlikte firmalara teknik geziler de düzenlediklerini sözlerine ekledi.

Düzce Üniversitesi Kaynaşlı Meslek Yüksekokulu’nun konum olarak iyi yerde olduğunu söyleyen Dr. Öğr. Üyesi Hüseyin Bayraktar, tercih yapacak öğrencilere başarı dilekleri ile sözlerini sonlandırdı.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız