Denetimler devam ediyor!

Düzcede, İçişleri Bakanlığınca "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla Türkiye genelinde uygulanacak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimi gerçekleştirildi.

Denetimler devam ediyor!
11.08.2020 - 15:44

 

Düzce'de, İçişleri Bakanlığınca "Sağlık için hepimiz için" sloganıyla Türkiye genelinde uygulanacak yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri denetimi gerçekleştirildi.

   Düzce Valisi Cevdet Atay önderliğinde İstanbul Caddesi, Gaziantep Caddesi, Kızılay Meydanı ve Cedidiye Meydanı alanlarında denetimler yapıldı.

   İlk olarak Düzce Merkez esnafını denetleyen Vali Atay, esnafları ve vatandaşları sosyal mesafeye uymaları ve maske takmaları konusunda uyardı. Sabahın erken saatlerinde başlayan denetimlerde lokanta, kafe, restoran ve diğer işyerlerini ziyaret etti.

   Düzce'de gördüğü manzara karşısında memnun olduğunu dile getiren Vali Atay, “Bugün yine denetimlerimize devam ediyoruz. Tüm ilimizde arkadaşlarımızla güzel şeyler görüyoruz. Sağ olsun esnaflarımız, vatandaşlarımız maskelerini takıyor. Mesafeye herkes elinden geldiğince dikkat ediyor.” sözleriyle kurallara uydukları için Düzcelilere teşekkür etti.

   Koronavirüs salgınında Düzce’nin geldiği son durumu da değerlendiren Atay, “Her ay artışlar oluyor ama inşallah bizim, arkadaşlarımızın gayretiyle vatandaşlarımızın sağduyusuyla hepsinin üstesinden geleceğiz.” sözleriyle vatandaşlara kurallara uymaya devam etme çağrısında bulundu.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 16.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız