Bakan Selçuk, öğretmenlere seslendi

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, Öğretmenlerin Mesleki Çalışma Programı’nın açılış konuşması için EBA İnternet platformunda ekran karşısına geçti.

 Bakan Selçuk, öğretmenlere seslendi
25.08.2020 - 15:01

Bakan Selçuk, öğretmenlere “31 Ağustos -18 Eylül tarihleri arasında uzaktan eğitim sürecinde hiç temas edemediğiniz öğrenci ve ailelerle iletişim kurmanızı rica ediyorum” dedi.

Öğretmenlerin 24-28 Ağustos Dönemi Mesleki Çalışma Programı kapsamında EBA İnternet platformu üzerinden ekran karşısına geçerek bir konuşma yapan Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, uzaktan eğitim ile birlikte devam eden süreçte özverileri ve mesleğin itibarına olan katkıları nedeniyle tüm öğretmenlere teşekkür etti.

Meslekleri ve şahsiyetleriyle  bu süreçte sınav veren öğretmenlerin kiminin uzaktan eğitim sürecine uyum sağlamakta güçlük çektiğini kimininse hakkını vermek için elinden gelen gayreti gösterdiğini söyleyen Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, “Fedakarlıkla  gece gündüz demeden çalıştınız. Kiminiz evinde sınıf oluşturdu ve çocuklara eğitim verdi. Kiminizse öğrencilerin ihtiyacı olan araç gereçlere ulaşmasını sağladı. Çoğu zaman kendi çocuklarınızın önüne öğrencilerinizi koyarak eğitim-öğretime devam etmeye çalıştınız. Meslek okullarımızın maske, siperlik ve dezenfektan üretimi topluma katkı sundu. Eğitim-öğretim için çabalarken bir taraftan da toplumun sağlığı için çabaladınız. Vefa gruplarıyla destek sağladınız. Tüm bu özverili çalışmalarınız mesleki algı ve farkındalığa katkı sağladı” diye konuştu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 24.09.2022

E-Gazete Arşivi

Resmi İlanlar

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız