DÜden nüfus müdürlüğüne ziyaret

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu (MYO) Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölümü, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl’ü makamında ziyaret etti.

DÜden nüfus müdürlüğüne ziyaret
28.08.2020 - 13:02

 

Sosyal Bilimler MYO öğrencileri için staj imkanlarının konuşulduğu ziyarette; Mülkiyet Koruma ve Güvenlik Bölüm Başkanı Öğr. Gör. Muzaffer Çabukoğlu ve bölüm öğretim elemanları, Öğr. Gör. Furkan Düzenli ile Öğr. Gör. Hasan Saltuk Durak yer aldı.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek sözlerine başlayan Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürü Şefik Aygöl, Nüfus ve Vatandaşlık Programı öğrencilerine ve mezunlarına ellerinden geldiğince sahip çıkacaklarını ifade etti.

Düzce Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu, Nüfus ve Vatandaşlık Programı öğrencilerinin, Nüfus ve Vatandaşlık Genel Müdürlüğü’ne bağlı il ve ilçe müdürlüklerinde staj yapabilmeleri için hazırlanan iş birliği protokolü taslağı ele alındı. Ayrıca, iş birliği protokolünün kısa sürede sonuçlandırılması, eylül ayı içinde program öğrencilerinin, kurumu tanımaları amacıyla Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdürlüğü’nü ziyaret etmesi ve karşılıklı iletişimin devamı konusunda mutabık kalındı.

Son derece olumlu geçen ziyaret, hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız