MHP Çilimli ilçe kongresi gerçekleşti

MHP Düzce Çilimli İlçe Kongresi bugün gerçekleşti. Düzce İli Çilimli İlçe Kongresi açılış saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı.

MHP Çilimli ilçe kongresi gerçekleşti
14.09.2020 - 13:23

 

MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu'nun da katılımıyla, Çilimli İlçe Hazirunun görevlendirmesiyle Kongre Divan Başkanlığını MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz'ın gerçekleştirdiği Kongre'de Divan Katipliğini MHP Düzce İl Y. K. Üyesi Ömer Demirtaş, MHP Çilimli Üyesi ve MHP İlçe Eski Başkanı Hızır Şahin yaptı. MHP Çilimli İlçe Delegelerinin oy kullandığı ve MHP Genel Merkezimizden Görevlendirilen Seçim Kurulu üyelerinin denetimiyle, Kovid-19 Önlemleri alınarak, sosyal mesafeye dikkat edilerek, Milliyetçi Hareket Partsi Çilimli İlçe Başkan Adayı Aydın Özdemir Tek Liste olarak seçimlere girmiştir. Kongremiz İstiklal İçin Birlik, İstikbal İçin Dirlik düsturuna uygun olarak sukunet içinde gerçekleşmiştir. Partimize, İlçemize, Düzcemize ve Türkiyemize hayırlı uğurlu olsun.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 17.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız