Özyiğit’ten yeni ulaşım sistemine destek!

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Oğuz Özyiğit, Düzce Belediye tarafından hayata geçirilen yeni ulaşım sistemine dair görüşlerini sosyal medya hesabından paylaştı.

Özyiğit’ten yeni ulaşım sistemine destek!
14.09.2020 - 13:31

Özyiğit, “Sistem yeni oturacaktır, oturması için destek ve dua edelim, oturması Düzce menfaatine olacaktır” dedi.

İYİ Parti Düzce Belediye Meclis Üyesi Oğuz Özyiğit, Düzce Belediye tarafından hayata geçirilen yeni ulaşım sistemine dair görüşlerini sosyal medya hesabından paylaştı. Özyiğit, “Sistem yeni oturacaktır, oturması için destek ve dua edelim, oturması Düzce menfaatine olacaktır” dedi.

   Düzce Belediyesinin İYİ Partili Meclis Üyesi Oğuz Özyiğit, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla, yeni ulaşım sisteminin oturması için çağrıda bulundu.

   Yeni araçların hizmete başladığı gün bir çok şikayetin geldiğini ifade ederek sözlerine başlayan Özyiğit, “O gün dedik ki biraz zaman. Sistem yeni, oturacaktır. Oturması için destek ve dua edelim, oturması Düzce menfaatine olacaktır” şeklinde söylemde bulunduklarını ifade ederek, şunları kaydetti;

   “Kaldırılan durak değiştirilen hatlar harici şikayetlerin azaldığını, şikayetin memnuniyete dönmeye başladığını görüyoruz. İnşallah böyle düzelerek devam eder ve Düzce'miz kazanır.

   Bu süreçte sistemin oturması için elinden geleni yapan yüz kadar yatırımcıya ve işin başından sonuna kadar takip ederek, ekisiklere anında müdahalede bulunan Belediye ekibine teşekkür ederiz. Bozmadan, her geçen gün üstüne koyarak böyle devam.”

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 19.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız