Basın Bürosu kadrosunu güçlendirdi!

Düzce Belediyesi Basın Bürosu Müdürlüğüne getirilen Elife Özerçetin’in ardından, Barış Zengin ve Kaan Kuşçuoğlu gibi iki tecrübeli isim daha kadroya dahil edildi.

Basın Bürosu kadrosunu güçlendirdi!
24.09.2020 - 17:06

 

Düzce Belediyesi Basın Bürosu Müdürlüğüne getirilen Elife Özerçetin’in ardından, Barış Zengin ve Kaan Kuşçuoğlu gibi iki tecrübeli isim daha kadroya dahil edildi.

   Düzce Belediyesi Basın Bürosu son yaptığı değişiklerle kadrosunu güçlendirdi.

   Sakarya’da gazetecilik yapan ve ardından Hendek Belediyesi Basın Müdürlüğü görevinde de bulunan Elife Özerçetin’in Düzce Belediyesi Basın Bürosunun başına getirilmesinin hemen ardından, basın camiasından iki tecrübeli isim daha kadroya dahil edildi.

   10 yıldır basın camiasının içinde olan ve daha sonra Düzce Rota Haber isimli internet haber sitesini kuran, bu süreçte yine bir dönem Merkez TV’nin Düzce Ofisinin başında bulunan, ayrıca son milletvekili seçimlerinde AK Parti 3’ncü sıra milletvekili adayı Numan Çabuk’un basın danışmanlığı görevinde de bulunan Barış Zengin, Belediye Basın Bürosu kadrosuna dahil edilen gazetecilik konusundaki bu tecrübeli isimlerden biri.

   Diğer bir tecrübeli isim ise, İletişim Fakültesi Gazetecilik bölümü mezunu olan ve önce Düzce Spor il Müdürlüğünde, ardından Hikmet Keskin yönetimindeki AK Parti İl Başkanlığının basın danışmanlığı görevlerinde bulunan Kaan Kuşçuğlu.

   Öte yandan; Belediye Başkanı Faruk Özlü’nün ekibinin içinde olan ve son 1,5 senedir basın bürosunda görev yaparak tecrübe kazanan Songül Yener ile birlikte oluşturulan Belediye Basın Bürosu kadrosunun, önümüzdeki aylardaki çalışma stratejisinde olumlu gelişmeler bekleniyor.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız