Genç Ofis Üniversitemizde

Düzce Üniversitesi ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında spor ve eğitim alanında önemli iş birliği protokolü imzalandı.

Genç Ofis Üniversitemizde
30.09.2020 - 11:35

 

Düzce valiliği Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen protokole; Düzce valisi Cevdet Atay’ın onayı ile Düzce Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nigar Demircan Çakar ve Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa yazıcı taraflar olarak imza attı.

Düzce Üniversitesi Konuralp Yerleşkesi’nde Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne ait Genç Ofis açma hakkı tanıyan protokolle, Düzce Üniversitesi öğrencileri ile akademik ve idari personelimizin eğitsel, kültürel, gönüllülük ve sportif faaliyetlerinin geliştirilmesi hedefleniyor. Ayrıca imzalanan bu protokolle, bağımlılıkla mücadele, sosyal sorumluluk ve gönüllülük algılarının güçlendirilmesinin yanı sıra gençlerin yükseköğrenimleri sürecinde almış oldukları eğitimle birlikte kişisel kapasite gelişimlerine katkı sağlanması yönünde iş birliğinin arttırılması ve desteklenmesi amaçlanıyor.

Düzce Üniversitesi ile Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü arasında imzalanan protokolde, belirtilen amaçlara yönelik hizmetlerin yürütülmesinde gönüllülüğün esas alındığı belirtildi. Bunun yanında taraflarca mutabık kalınması halinde Düzce Üniversitesi’nin il genelinde bulunan eğitim alanlarında ve yerleşkelerinde de aynı amaçla taraflar arasında yapılacak ek protokollerle Genç Ofis açmak üzere iş birliği yapma konusunda mutabakata varıldı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız