‘Düzcemiz’e katma değer katıyoruz’

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Belediye Destek Hizmetleri Müdürlüğü’nü ziyaret ederek çalışmaları yakından takip etti.

‘Düzcemiz’e katma değer katıyoruz’
2.10.2020 - 14:06

 Özlü, Destek Hizmetleri Müdürlüğünün hizmet anlayışı ile Düzce’ye katma değer sağladığını kaydetti.

Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, Destek Hizmetleri Müdürlüğünün Düzce’ye katma değer katacak çalışmalara imza attığını söyledi. Düzce Belediyesi’nin yaptığı çalışmaları yakından takip ederek, projelerin en kısa süre içinde tamamlanması ve sorunların anında çözüme kavuşturulması için saha ziyaretlerini sıklaştıran Başkan Dr. Faruk Özlü, Düzce’nin çehresini değiştirmek için canla başla çalıştıklarını kaydetti. İlk olarak Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ndeki çalışmaları inceleyen Başkan Özlü, “ Belediyemizin birimlerinin malzeme desteğinin sağlanması, ofis ve bahçe mobilyası yapımı, vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştıracak uyarı, ikaz ve tabelaların da yapıldığı müdürlüğümüz, kolektif çalışmanın gerektiği tüm konularda sorumlu olarak hareket ediyor. Bugün de burada yapılan çalışmaları inceledik. Potansiyelimizi ortaya çıkarak daha verimli çalışmalara imza atıyoruz ve atmaya da devam edeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Özlü sözlerini şöyle tamamladı:

“ Destek Hizmetler bünyesinde işlettiğimiz tesisimizde Düzce’mizde ihtiyaç duyulan materyallerin üretimi devam ediyor. Şehrimizin gelişimine katkı sağlayacak her araç ve gereci kendi imkânlarımızla üretmeye çalışıyoruz”.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız