Yaya geçitleri yenileniyor

Düzce Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, caddelerden sonra ara sokaklarda da asfaltlanan yollara yaya çizgilerini çekerken bir yandan da kırılan dubaları da yeniliyor.

Yaya geçitleri yenileniyor
6.10.2020 - 16:55

 

Düzce’de trafik düzeninin ve güvenliğinin amacıyla çalışmalarına ara vermeden devam eden Düzce Destek Hizmetleri Müdürlüğü, cadde ve sokaklardaki yaya geçidi boya çalışmasına başladı. Ekipler, Zahid Kevseri Caddesi, Alparslan Türkeş Caddesi gibi ana arterlerin yanı sıra ara sokaklarda da çalışmalar yapıyor.

Özellikle trafik akışının düzenlenmesi ve güvenliğin sağlanması için yapılan şerit ayırıcı dubaları da yenileri ile değiştiren ekipler, Düzce genelinde boyası silinen yaya geçitleri, yol kenarlarındaki ayırıcı ve uyarıcı çizgileri yeniden çizerken levha ve dubaları da yenilemeye devam ediyor.

 

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız