Temizlik işlerinden hafta sonu mesaisi

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, vatandaşlardan gelen şikayet ve talepleri anında çözüme kavuşturuyor. Ekipler, şikayetlere konu bölgelerde yaptıkları hafta sonu çalışması ile bahçe atıkları, moloz atıkları ve eski eşya atıkları anında kaldırdı.

Temizlik işlerinden hafta sonu mesaisi
12.10.2020 - 12:26

Düzce Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü, vatandaşlardan gelen taleplere duyarsız kalmıyor. Gerek telefon gerekse sosyal medya hesapları kanalıyla karşılaştıkları sorunları ve şikayetleri ileten Düzceli vatandaşların sorunları hafta sonu mesaisi ile ortadan kaldırıldı.

Düzce Merkez ve Bahçeşehir bölgesinden gelen talepleri değerlendiren Temizlik İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler, hızlı bir şekilde hareket ederek yaptıkları çalışmalarla belirlenen alanlardaki bahçe atıkları, moloz atıkları ve eski eşya atıkları anında kaldırdı.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız