‘Başarı asla tesadüf değildir’

İyi Parti Düzce İl Başkanı Yunus Özay Er, Düzcespor Başkanı Gökhan Kapoğlu’na takımın başına geri döndüğü için teşekkür ederek, “Özellikle kurumsal ve sportif başarılarda yakalanan olumlu ivmenin sürdürülebilir hale getirilmesi için başarıyı ortaya çıkartan yapı ve kişilerin ısrarla desteklenmesi ve görevlerine devam etmelerinin temininin önemini sürekli vurguladık ve vurgulamaya da devam edeceğiz

‘Başarı asla tesadüf değildir’
17.10.2020 - 14:53

 Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısından bugüne kadar, Düzcespor’un yakalamış olduğu başarı tüm Düzcelileri gururlandırmış, kentte oluşan olumlu hava hemen hemen tüm kurum ve kişilere de pozitif olarak yansımıştır.

 Bu başarıların devamı ve istikrarlı bir biçimde sürmesi adına, Düzcespor Başkanlığına geri döndüğü Düzcespor yönetim kurulunca açıklanan Sayın Gökhan Kapoğlu’na gerek şahsım gerekse de kent adına teşekkür ediyor, sayın Başkanın takımla olan ayrılık sürecinin sona ermesine katkı sağlayan tüm kurum ve kişilere şükranlarımı sunuyorum” dedi.

Başarılı insanların ve başarılı bir yönetimin kent olarak desteklenmesi gerektiğini belirten Er, “Hedef şampiyonluk ve Düzcespor’u bir marka haline getirmek ise başarılı insanları ve başarılı bir yönetimi desteklemeye kent olarak devam etmeliyiz. Sayın Kapoğlu’nun almış olduğu kararın tüm Düzce’ye ve Düzcespor’a hayırlı olmasını temenni eder, bugün oynanacak olan Siirt İl Özel İdaresi maçında takımımıza başarılar diliyorum. Güzel günler Düzcespor’u bekliyor” dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız