‘Artık bu sorunu çözün!’

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, Düzce’nin sorunlarını TBMM’de gündeme getirmeye devam ediyor. Meclisin dünkü oturumunda söz alan Yılmaz Düzce’nin yol problemini dile getirdi.

 ‘Artık bu sorunu çözün!’
23.10.2020 - 14:14

 

   24 Haziran 2019 seçimlerinden bu yana geçen 2.5 yıllık süre zarfında Düzce ve ilçelerinde yaşanan yol problemleriyle alakalı bir arpa boyu yol alınamadığını belirten Yılmaz, “2 buçuk yıllık zaman zarfında gerek meclis kürsüsünden gerekse bakanlık nezdinde yaptığımız konuşmalar maalesef karşılık bulmamıştır.” dedi.

   Kuzey Batı Çevre Yolu’nun yapılması gerektiğinin altını çizen Yılmaz, “Akçakoca –Kocaali karayolunun Melenağzı Köprüsü’nden Akçakoca’ya kadar olan kısmında herhangi bir çalışma yoktur.” diyerek çalışmaların yavaş ilerlemesine tepki gösterdi.

   Yığılca-Düzce karayoluyla ilgili de konuşan Yılmaz, “Yığılca-Düzce arasından yapımı 8 yıldır devam eden 20 kilometrelik yolun daha yüzde 60’ı yapılmıştır. Bu hızda giderse yol ancak 2030 yılında bitecek gibi görünmektedir.” ifadelerini kullandı.

   D-100 Karayolu üzerinde bulunan kavşaklardaki trafik yoğunluğuna ve oluşan uzun araç kuyruklarına da dikkat çeken Yılmaz, “Sayın Ulaştırma Bakanı’na buradan seslenmek istiyorum. Artık Düzce’nin yol problemini çözün.” dedi.

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız