Yığılcada eğitime destek çalışmaları

Yığılcada eğitime destek çalışmaları devam ediyor.

Yığılcada eğitime destek çalışmaları
28.10.2020 - 11:55

Her eve çalışma masası kazandırılması, döküman desteği sağlanması konularında çalışmalar yürüten kaymakam Abdullah Kurt, toplantılarını sürdürüyor.

Esnaflar, kooperatifler, mermer ve taş ocağı işletmeleri temsilcileriyle konuya dair fikir alışverişinde bulunan Kurt, eğitime destek olma sözünde bulunan katılımcılara teşekkür etti.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları için Yığılca Kaymakamlığı'nda toplantı yapıldı.

Yığılca Kaymakamı Abdullah Kurt, Belediye Başkanı Rasim Çam, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Aldırmaz ve siyasi parti temsilcilerinin katıldığı toplantıda İçişleri Bakanlığı tarafından 81 ile gönderilen 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı kutlamaları konulu genelgede yer alan bilgiler paylaşıldı.

İlçede düzenlenecek programda yapılması ön görülen etkinlikler paylaşılarak bilgi alışverişinde bulunuldu. Kaymakam Abdullah Kurt, "Yığılca ilçemizde bakanlığımızın gönderdiği genelgeye bağlı olarak en güzel programı yapmak için elimizden geleni yapacağız." dedi.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

E-Gazete

  • 21.05.2022

E-Gazete Arşivi

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız