Tanıtım faaliyetlerine devam ediyor

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde faaliyetlerine devam eden Gençlik Merkezleri yeni Eğitim ve Öğretim yılının başlaması ile birlikte okul ziyaretlerini gerçekleştirmeye devam ediyor.

Tanıtım faaliyetlerine devam ediyor
10.11.2020 - 13:23

Gençlik Merkezi liderlerinin gerçekleştirdiği yeni dönem faaliyet planlarını tanıtmak ve okul temsilcilerini güncellemek amacıyla Düzce Gençlik Merkezi 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi’ni, Turgut Özal Anadolu Lisesi’ni ve Fen Lisesi’ni, Bahçeşehir Konuralp Gazi Gençlik Merkezi Farabi Anadolu Lisesi’ni ve Atatürk Anadolu Lisesi’ni, Akçakoca Gençlik Merkezi ise Barbaros Anadolu Lisesi’ni ve Sosyal Bilimler Lisesi’ni ziyaret etti.

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürü İsa Yazıcı, Gençlik Merkezleri olarak gençlerin topluma kazandırılması kültür, sanat ve spor faaliyetleri içerisinde yer almaları için çaba gösterdiklerini söyleyerek, kentin farklı okullarını ziyaret ettiklerini, gerçekleştirilen tanıtımların yararlı geçtiğini ve bunların meyvesini mutlaka alacaklarını ifade etti.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız