ALG Constructıons’tan yüzde 11 indirim

ALG Constructıons’tan yüzde 11 indirim
11.11.2020 - 17:53

Alg Constructions Başkanı Cihat Algün, büyüklüğü 46 M2 ile 1000 m2 arasında değişen 73 adet mağaza ve dükkanı, 444 bin TL’den başlayan fiyatlar ve şirket bünyesinde yüzde 0 faiz ile 24 ay vade imkanı ile anlaşmalı bankalar bünyesinde uygun faiz oranı ile 120 aya kadar kredi seçenekleriyle satışa çıkarttıklarını, ticari ünitelerde ayrıca bugüne özel ilk 11 müşteriye yüzde 11 indirim yapılacağını belirtti.

Düzce’nin dört bir yanında yüzde 18 KDV avantajı ile hemen tapularını alabileceklerini belirten Cihat Algün, “Her yıl çıkartmış olduğumuz kampanyalarımıza özel bu yıl bir birinden kıymetli ve değerli olan dükkan ve mağazalarımızı çok özel ödeme seçenekleri ve çok özel indirimler ile satışa çıkarttık. Sizlerin de bildiği üzere dükkan ve mağazalar ticari gayrimenkul olarak bilinir. Yıl sonunda yüzde 18 KDV avantajı, yüksek kira getirisi ve kurumsal kiracıları ile yatırımcılarının yüzünü her dönemde güldürmektedir. Ben her basın açıklamamda altını çizerek açıklıyorum. Düzce lokasyonu, tarihi dokusu, doğal güzellikleri ve büyük şehirlere yakınlığı ile 4 mevsim yaşayan, organize sanayisi gelişen ve her geçen gün ticari hacmi büyüyen, dışarıdan göç alan bir kent. Buna rağmen gayrimenkul fiyatları düşük seviyelerde ve gayrimenkul yatırımcılar için fırsatlar sunmaktadır. Dünya ve ülkemizde ne olursa olsun gayrimenkul her zaman en güvenli liman olmaktadır. Ben ticari gayrimenkul yatırımcılarına sesleniyorum, bu yılın son fırsatını kaçırmayın… Kaçan fırsat büyük olur, yarın geldiğinizde bu fırsatları ve dükkanları bulmayabilirsiniz. İlk gelen müşterilerimiz her zaman avantajlı olacaktır. Sayılı adette ve uygun ödeme seçenekleri ile bu fırsatı kaçırmamalarını tavsiye ediyorum” diye konuştu.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Postası Gazetecilik Matbaacılık Ticaret Ltd. Şti. (www.duzcepostasi.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Mobil Uygulamalarımız

IOS UygulamamızAndroid Uygulamamız